Home Page
           На головну
  Серро-Бланко
   
  Інші села
   
  Повернутися до sanarate.com
   


Санарате, Ель Прогресо, Гватемала, Центральна Америка.

Español

English

Українська

Русский
ФОТОГРАФІЇ — Село Серро-Бланко

Міжнародний молодіжний виклик

Мешканці села Серро-Бланко у Санарате, Гватемала, перебувають в емоційному піднесенні через візит групи юнаків та дівчат з організації Міжнародний молодіжний виклик. Ця студентська молодь приїхала до села з метою побудувати нові класи для місцевої початкової школи.

Міжнародний молодіжний виклик є неприбутковою організацією, що сприяє розвитку шляхом глобального лідерства. Вони дізналися про існування села Серро-Бланко через портал www.sanarate.com, і таким чином Стерлінг Міранда, регіональний координатор проекту цієї організації у Коста-Ріка, Тоно Еррера Гуд’єль, адміністратор www.sanarate.com та Канделаріо Гаррідо, глава КОКОДЕ (Комітет із питань соціального розвитку) села Серро-Бланко сконтактувалися, щоб проаналізувати здійсненність проекту. Зрештою названа міжнародна організація розпланувала і скоординувала приїзд групи студентів із Канадського Віндзорського університету, які з великим запалом взялися за будівництво нових класів для сільської школи в серпні 2014 року.

Ось імена цих молодих студентів – юнаків та дівчат, їхні спеціальності й вік: Алекс, 20 років, біологія; Джіл, 19 років, магістратура; Діана, 21 рік, хімічна біологія; Джесіка, 21 рік, біологія; Ліза, 18 років, медсестринство; Джош, 20 років, хімія; Клер, 21 рік, біотехнологія; Марко, 19 років, торгівельна справа; Кевін, 20 років, біологія; Алексія, 19 років, біологія; Джесіка М., 20 років, біологія; Карлі, 20 років, науки; Пракі, 20 років, біологія; Ерін, 21 рік, біологія; Сем, 20 років, біологія; Медісон, 22 роки, мистецтво; Наташа, 21 рік, хімія; Лорен, 20 років, історія та Кавмаді, 19 років, біологія.

Міжнародний молодіжний виклик працює над суспільними проектами у багатьох країнах Латинської Америки, визначаючи потреби для здійснення цих проектів з довгостроковою перспективою. Водночас ця організація намагається не створювати залежності у спільнотах, а швидше залучити їх до постійного та повсякчасного розвитку самовдосконалення. Основними напрямками роботи є молодіжне лідерство, розвиток інфраструктури, освіта, наука задля охорони навколишнього середовища, підтримка жінок і гендерної рівності.

Ця міжнародна організація втілила в життя проекти у Гватемалі, Ель-Сальвадорі, Гондурасі, Нікарагуа, Коста-Ріка, Панамі, Мексиці та Белізі; в Карибському морі в Тринідад і Тобаго, Гайана і Сурінам. В усіх цих країнах ця організація сповідувала такі цінності як солідарність, наполегливість, чесність, дисциплінованість, рівність, відповідальність, інновації та порядок. Головною метою є просто-напросто побудова більш справедливого та дружнього світу.

Цей проект покращення для села Серро-Бланко складатиметься із кількох етапів тривалістю приблизно в три роки. Перший етап буде реалізовано за один місяць завдяки перебуванню канадської молоді у цьому поселенні, приблизно протягом 20 днів, а далі їхнє волонтерство завершиться. Протягом цього часу волонтерська молодь буде гостинно прийнята жителями села, отримає від них підтримку та вдячність. Це буде співжиття, в якому мовний бар’єр (канадська молодь не говорить іспанською) не буде перепоною на шляху до взаєморозуміння, завдяки солідарності та любові до ближнього.

Сердечно приймаємо цих молодих канадських студентів, які є прикладом людської солідарності. І сподіваємося, що їхнє перебування у Санарате, а особливо в селі Серро-Бланко стане унікальним та незабутнім досвідом у їхньому житті.tono herrera gudiel
webmaster@sanarate.com

Репортаж і фото:
Jorge H. Herrera

Переклад українською та російською:
Світлана Шинкарук
© 2014 — Усі права захищені

© Copyright 2014

Розташування

Реклама Гугла


© Copyright 2014.   www.sanarate.com — www.guatelink.com