Home Page
           На головну
  Ель Кармен
   
  Інші села
   
  Повернутися до sanarate.com
   


Санарате, Ель Прогресо, Гватемала, Центральна Америка.

Español

English

Українська

Русский
ФОТОГРАФІЇ — Село Ель Кармен

Село Ель Кармен

Село Ель Кармен – центр орбіти, якою обертається багато сіл та селищ західної частини округу Санарате, відомства Ель Прогресо, що у Гватемалі. Це село важливого стратегічного, торговельного та освітнього значення, оскільки воно єдине на весь регіон має у своєму розпорядженні Національний Інститут базової освіти. Відрізняється воно від решти поселень ще й розміщенням будиночків, які дуже розкидані обіч шосе, що прямує від Санарате до округу Сан Хосе Ель Гольфо у відомстві Гватемала.

На Ель Кармен зосереджені економічні інтереси сіл План де Буена Віста, Ель Аматільйо, Ель Пеньяско, Ель Параісо, Панахаш, Серро Бланко, Сан Рафаель, Ель Лимон, Ель Караколь, Ла Лома, Пуенте де Барранкілья, Лагуна де Сан Хасінто та інших більш-менш близьких поселень.

Попри важливість цього регіону, під'їзне шосе в не дуже хорошому стані і покрите щебенем, що змушує їхати дуже обережно, а особливо якщо Ви на мотоциклі. І саме через те, що існує постійний ризик заносу, якщо не вжити відповідних заходів. Так само незручно їхати на машині з повним приводом – через тряску на вибоїнах та камінні, що розсипане майже по всьому шляху.

А проте, ці незручності компенсуються можливістю їхати і споглядати типовий пейзаж регіону, з дуже мальовничою природою та великою кількістю місцевих птахів. Також можна побачити деякі види перелітних птахів, які залишаються у цьому регіоні на кілька місяців у засушливий сезон. Якщо цей шлях вам уже знайомий, то поїздка від центру Санарате до Ель Кармен займе близько 45 хвилин. Навіть якщо їхати обережно зважаючи на погану дорогу і розглядаючи пейзаж, зазвичай, шлях проїжджають за годину.

Мешканці Ель Кармен живуть заможніше, ніж мешканці інших сіл, адже, окрім прибутку від сільського господарства, тваринництва й торгівлі, вони ще й отримують перекази коштів від родичів, які проживають у Сполучених Штатах. Підраховано, що близько половини чоловічого населення мігрувало у США, і крім готівкових переказів, вони також надсилають обладнання та різноманітні побутові електроприлади. Саме тому гості не дивуються, коли зустрічають у цьому селі чимало дорослих, які захоплено проводять час зі своїм iPhone, iPad, iPod, iMac останньої моделі. Деякі домогосподарки вже починають користуватися своїм власним iGrill (Grilling/Cooking Thermometer). Не буде нічого дивного, якщо в найближчому майбутньому в селі Ель Кармен людина зможе купити чашку кави у Старбакс або гамбургер у МакДональдз. Хто знає, у наш час усе можливо з цією глобалізацією.

В Ель Кармен є основні служби, життєво важливі для будь-якої спільноти, такі як питна вода, якої вдосталь навіть для добротного поливу невеличких городів, садів і газонів у більшості сільських дворів. Також є електроенергія національного господарства енергозабезпечення, мобільний телефон та супутниковий Інтернет. Словом, у селі є усі зручності сучасного життя.

Своєю назвою це село завдячує святій покровительці Діві Кармен, і в її честь 16 липня проводиться народне гуляння. Це гуляння відоме своїми надзвичайними веселощами, основними родзинками яких є народні танці, стрічковий пробіг (верхи), півнячі бої і звичайно релігійні заходи, такі як молитва і процесії на честь Діви Кармен. Успіх гуляння, на яке сходяться мешканці усіх сусідніх сіл, зумовлений сердечністю та поштивістю жителів села, які виявляють турботу й люб’язність до гостей.

Коли гостям уже час від’їжджати з Ель Кармен, у їхній пам’яті й серці зостаються враження від людей, чия філософія життя гідна стати прикладом для інших.tono herrera gudiel
webmaster@sanarate.com

Репортаж і фото:
Jorge H. Herrera

Переклад українською та російською:
Світлана Шинкарук
© 2013 — Усі права захищені


© Copyright 2000 — 2013

Розташування

Реклама Гугла


© Copyright 2000 - 2013.   www.sanarate.com — www.guatelink.com